KONST / Litografier / Litografier 13206336
nr 1320 6336
Litografier
2 st, 1800-tal, England, "Feeding the pigs & Return from market". Ej signerad. Motivet: 42x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:40:30
19/4 07:43:18
100 kr
19/4 22:35:56